Akatemian ohjelma
10.1.2016 15:07 Nyheter / Academy

HUOMIO! Akatemia jatkuu ma 7.3, ryhmäjako sama kuin viikolla 8.

Jatkossa poikien ryhmien harjoitukset pitää edelleen Marko. Tyttöjen harjoituksista vastaa jatkossa Rachael. Ryhmiä päivitetään viikon 10 jälkeen.

ma 7.3. klo 15.30 pojat ryhmä 1

ma 7.3. klo 16.15 pojat ryhmä 2

pe 11.3. klo 15.30 tytöt ryhmä 1

pe 11.3. klo 16.15 tytöt ryhmä 2

Akatemia pojat:

Ryhmä 1

Malwal Deng (-98)

Jokihaara Joni (-98)

Åström Elis (-01)

Kåla Linus (-02)

Sundell Elias (-01)

Ruotsala Ándre (-02)

Hollström Joni (-02)

Weizmann Kasper (-02)

Nyman Simon (-03)

Sundell Oscar (-03)

Ryhmä 2

Adour Paul (-98)

Björklund Tomi (-99)

Mozafari Alireza (-00)

Frilund Samuel (-01)

Storbacka Daniel (-01)

Holm Filip (-02)

Uusitalo Samuel (-02)

Kauppila Victor (-03)

Rauhala Riku (-03)

Kangas Atte (-03)

Haasteryhmä ilmoitetaan myöhemmin.

Akatemia tytöt:

Ryhmä 1

Vainionpää Hanna (-99)

Tiala Rina (-98)

Kulla Mea (-99)

Saksa Mikaela (-00)

Sjöblom Siri (-01)

Skog Alexandra (-01)

Mäkelä Heidi (-02)

Niemi Erica (-02)

Hylkilä Henna (-03)

Sundell Emma (-03)

Ryhmä 2

Saastamoinen Petra (-99)

Kangasniemi Josefine (-98)

Holmbäck Rebecka (-00)

Hagström Monica (-00)

Laurila Emmi (-00)

Rönnkvist Jemina (-02)

Peltokangas Noora (-02)

Saarela Vilma (-02)

Skuthälla Linn (-03)

Käld Jamina (-03)

Haasala Iina (-03)

Haasteryhmä

Andersson Emilia (-02)

Kankainen Sini (-02)

Tiala Ella (-02)

Grahn Julia (-02)

Vidjeskog Matilda (-03)

Kossi Hilja (-03)

Sandvik Amanda (-03)

Laitalainen Sanni (-03)

Lindqvist Nina (-03)

Harjoitusvuorot Kipparissa seuraavasti tammi-helmikuu 2016:

pe 15.1. klo 15.30 pojat ryhmät 1&2

ma 18.1. klo 15.30 pojat ryhmä 1

ma 18.1. klo 16.15 pojat ryhmä 2

pe 22.1. klo 15.30 tytöt ryhmä 1

pe 22.1. klo 16.15 tytöt ryhmä 2

ma 25.1. klo 15.30 pojat haasteryhmä

ma 25.1. klo 16.15 pojat ryhmät 1&2

pe 29.1. klo 15.30 tytöt haasteryhmä

pe 29.1 klo 16.15 tytöt ryhmät 1&2

la-su ryhmien tarkistus ja mahdollinen päivitys

ma 1.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1

ma 1.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2

pe 5.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1

pe 5.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2

ma 8.2. klo 15.30 pojat haasteryhmä

ma 8.2. klo 16.15 pojat ryhmät 1&2

pe 12.2. klo 15.30 tytöt haasteryhmä

pe 12.2. klo 16.15 tytöt ryhmät 1&2

ma 15.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1

ma 15.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2

pe 19.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1

pe 19.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2

ma 22.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1

ma 22.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2

pe 26.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1

pe 26.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2

ma 29.2. hiihtoloma

pe 4.3. hiihtoloma

la-su ryhmien tarkistus ja mahdollinen päivitys


   
Mera nyheter
Academy
«  December   »
Ti Ons To Fre
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategorier