Jatkossa poikien ryhmien harjoitukset pitää edelleen Marko. Tyttöjen harjoituksista vastaa jatkossa Rachael. Ryhmiä päivitetään viikon 10 jälkeen.
ma 7.3. klo 15.30 pojat ryhmä 1
ma 7.3. klo 16.15 pojat ryhmä 2
pe 11.3. klo 15.30 tytöt ryhmä 1
pe 11.3. klo 16.15 tytöt ryhmä 2
Akatemia pojat:
Ryhmä 1
Malwal Deng (-98)
Jokihaara Joni (-98)
Åström Elis (-01)
Kåla Linus (-02)
Sundell Elias (-01)
Ruotsala Ándre (-02)
Hollström Joni (-02)
Weizmann Kasper (-02)
Nyman Simon (-03)
Sundell Oscar (-03)
Ryhmä 2
Adour Paul (-98)
Björklund Tomi (-99)
Mozafari Alireza (-00)
Frilund Samuel (-01)
Storbacka Daniel (-01)
Holm Filip (-02)
Uusitalo Samuel (-02)
Kauppila Victor (-03)
Rauhala Riku (-03)
Kangas Atte (-03)
Haasteryhmä ilmoitetaan myöhemmin.
Akatemia tytöt:
Ryhmä 1
Vainionpää Hanna (-99)
Tiala Rina (-98)
Kulla Mea (-99)
Saksa Mikaela (-00)
Sjöblom Siri (-01)
Skog Alexandra (-01)
Mäkelä Heidi (-02)
Niemi Erica (-02)
Hylkilä Henna (-03)
Sundell Emma (-03)
Ryhmä 2
Saastamoinen Petra (-99)
Kangasniemi Josefine (-98)
Holmbäck Rebecka (-00)
Hagström Monica (-00)
Laurila Emmi (-00)
Rönnkvist Jemina (-02)
Peltokangas Noora (-02)
Saarela Vilma (-02)
Skuthälla Linn (-03)
Käld Jamina (-03)
Haasala Iina (-03)
Haasteryhmä
Andersson Emilia (-02)
Kankainen Sini (-02)
Tiala Ella (-02)
Grahn Julia (-02)
Vidjeskog Matilda (-03)
Kossi Hilja (-03)
Sandvik Amanda (-03)
Laitalainen Sanni (-03)
Lindqvist Nina (-03)
Harjoitusvuorot Kipparissa seuraavasti tammi-helmikuu 2016:
pe 15.1. klo 15.30 pojat ryhmät 1&2
ma 18.1. klo 15.30 pojat ryhmä 1
ma 18.1. klo 16.15 pojat ryhmä 2
pe 22.1. klo 15.30 tytöt ryhmä 1
pe 22.1. klo 16.15 tytöt ryhmä 2
ma 25.1. klo 15.30 pojat haasteryhmä
ma 25.1. klo 16.15 pojat ryhmät 1&2
pe 29.1. klo 15.30 tytöt haasteryhmä
pe 29.1 klo 16.15 tytöt ryhmät 1&2
la-su ryhmien tarkistus ja mahdollinen päivitys
ma 1.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1
ma 1.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2
pe 5.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1
pe 5.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2
ma 8.2. klo 15.30 pojat haasteryhmä
ma 8.2. klo 16.15 pojat ryhmät 1&2
pe 12.2. klo 15.30 tytöt haasteryhmä
pe 12.2. klo 16.15 tytöt ryhmät 1&2
ma 15.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1
ma 15.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2
pe 19.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1
pe 19.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2
ma 22.2. klo 15.30 pojat ryhmä 1
ma 22.2. klo 16.15 pojat ryhmä 2
pe 26.2. klo 15.30 tytöt ryhmä 1
pe 26.2. klo 16.15 tytöt ryhmä 2
ma 29.2. hiihtoloma
pe 4.3. hiihtoloma
la-su ryhmien tarkistus ja mahdollinen päivitys
Inga Nyheter |