D13-pojkar: Final 8.00 KG West Bromwich-Virkiä. .. Brons 8.00 Tervarit-Tikka.
E11-flickor, nivå II: Final 8.00 IK Myran-Afa Olaine. .. Brons 12.00 JyPK-Klubi-36.
E10-flickor: Final 9.00 Klubi-36-KPV/LoVe. .... Brons 9.00 GBK-Karjalan Tytöt.
D12-flickor: Final 9.00 KPV-ONS. ............. Brons 9.00 KPV-Vändra JK Varpus.
C15-flickor: Final 9.10 KG GBK-Afa Olaine. ...... Brons 9.10 IK Myran-Virkiä.
E10-pojkar: Final 10.00 Jaro-LehPa. ....................Brons 10.00 HBK-IK Myran.
D12-pojkar, nivå II: Final 10.20 KPV-West Bromwich. .. Brons 10.20 Haka-KPV.
C14-pojkar: Final 10.20 KG KPV-Jalas.................. Brons 10.20 Fakel-KePS.
E10-pojkar, nivå I: Final 11.00 Haka-Limingan Pallo... Brons 11.00 KPV-Virkiä.
C15-pojkar: Final 11.30 KG KPV-Virkiä. .............Brons 11.30 GBK-Komeetat.
C14-flickor: Final 12.40 KG MeLu-Klubi-36. ...... Brons 12.40 FC United-VIFK.
D13-flickor: Final 12.40 ONS-Rovaniemi United....Brons FC Ylivieska-HBK.
E11-pojkar, nivå II: Final 13.00 KPV-SuPS. ....... Brons 13.00 Jaro-LBK.
B-flickor: Final 13.50 KG GBK-Ajax. .................. Brons 13.50 IK Myran-LaPa.
D13-pojkar, nivå II: Final 13.50 KPV-LBK. ............ Brons13.50 Kraft-MiKi.
E11-pojkar, nivå I: Final 14.00 KPV-Futbola Parks. ....Brons OTP-West Bromwich.
B-pojkar: Final 15.00 Konstgrs GBKII-PK/37 ...... Brons 15.00 FC Ylivieska-Janakkalan Pallo.
Date | Time | Series | Game | Result | Field |
Sun 22.07.2018 | 08:00 | D-13 Boys Level 1 | FDS WBA FC FDS England-Virkiä (WIN 2515-WIN 2516) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 08:00 | E-11 Girls Level 2 | IK Myran-AFA Olaine (WIN 1930-WIN 1931) | Decens 1 | |
Sun 22.07.2018 | 08:00 | E-11 Boys Level 1 | KPV vihreä-Futbola Parks (WIN 3030-WIN 3031) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 08:00 | D-13 Boys Level 1 | Tervarit-j Musta-Tikka (LOS 2515-LOS 2516) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 09:00 | E-10 Girls Level 2 | Klubi-36-LoVe /KPV (WIN 221-WIN 222) | Decens 1 | |
Sun 22.07.2018 | 09:00 | E-10 Girls Level 2 | GBK valkoinen-Karjalan Tytöt (LOS 221-LOS 222) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 09:10 | C-15 Girls | GBK-AFA Olaine (WIN 1315-WIN 1316) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 09:10 | D-12 Girls | KPV green-ONS musta (WIN 1730-WIN 1731) | Decens 3 | |
Sun 22.07.2018 | 09:10 | D-12 Girls | KPV white-Vändra JK Vaprus (LOS 1730-LOS 1731) | Decens 4 | |
Sun 22.07.2018 | 09:10 | C-15 Girls | Virkiä-IK Myran (LOS 1315-LOS 1316) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 10:00 | E-10 Boys Level 2 | Lehpa white-Jaro röd (WIN 3672-WIN 3673) | Decens 1 | |
Sun 22.07.2018 | 10:00 | E-10 Boys Level 2 | IK Myran-HBK (LOS 3672-LOS 3673) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 10:20 | C-14 Boys | KPV-Jalas (WIN 2354-WIN 2355) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 10:20 | D-12 Boys Level 2 | FDS WBA FC FDS England-KPV vihreä (WIN 8787-WIN 8788) | Decens 3 | |
Sun 22.07.2018 | 10:20 | D-12 Boys Level 2 | Haka-j.-KPV valkoinen (LOS 8787-LOS 8788) | Decens 4 | |
Sun 22.07.2018 | 10:20 | C-14 Boys | Fakel-KePS (LOS 2354-LOS 2355) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 11:00 | E-10 Boys Level 1 | Haka-j. valkoinen-Limingan Pallokarhut (WIN 3449-WIN 3450) | Decens 1 | |
Sun 22.07.2018 | 11:00 | E-10 Boys Level 1 | KPV valkoinen-Virkiä (LOS 3449-LOS 3450) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 11:30 | C-15 Boys | Virkiä-KPV (WIN 2221-WIN 2222) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 11:30 | C-15 Boys | GBK-Komeetat (LOS 2221-LOS 2222) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 12:00 | E-11 Girls Level 2 | JyPK-Klubi-36 vihreä (LOS 1930-LOS 1931) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 12:40 | C-14 Girls | MeLU-Klubi-36 (WIN 1436-WIN 1437) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 12:40 | D-13 Girls Level 2 | ONS 06 punainen-Rovaniemi Utd (WIN 1624-WIN 1625) | Decens 3 | |
Sun 22.07.2018 | 12:40 | D-13 Girls Level 2 | FC Ylivieska-HBK (LOS 1624-LOS 1625) | Decens 4 | |
Sun 22.07.2018 | 12:40 | C-14 Girls | FC United-VIFK yj/WFA (LOS 1436-LOS 1437) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 13:00 | E-11 Boys Level 2 | SuPS musta-KPV musta (WIN 3282-WIN 3283) | Decens 1 | |
Sun 22.07.2018 | 13:00 | E-11 Boys Level 2 | Jaro röd-LBK svart (LOS 3282-LOS 3283) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 13:50 | B-16/18 Girls | GBK-Ajax (WIN 1015-WIN 1016) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 13:50 | D-13 Boys Level 2 | KPV vihreä-LBK (WIN 2649-WIN 2650) | Decens 3 | |
Sun 22.07.2018 | 13:50 | D-13 Boys Level 2 | Kraft-MiKi (LOS 2649-LOS 2650) | Decens 4 | |
Sun 22.07.2018 | 13:50 | B-16/18 Girls | IK Myran-LaPa-95 (LOS 1015-LOS 1016) | Decens 567 | |
Sun 22.07.2018 | 14:00 | E-11 Boys Level 1 | OTP punainen-FDS WBA FC FDS England (LOS 3030-LOS 3031) | Decens 2 | |
Sun 22.07.2018 | 15:00 | B-16/17 Boys | GBK II-PK-37 (WIN 2136-WIN 2137) | Canorama 8 | |
Sun 22.07.2018 | 15:00 | B-16/17 Boys | FC Ylivieska-Janakkalan Pallo (LOS 2136-LOS 2137) | Decens 567 |
Inga Nyheter |