15
JUN
10.00
GBK P-15, Turnaukset 23/24

GBK Blå - Tarmo  

Nynäs 10

Lagets aktuella matcher

17
AUG
15:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - VPS J/Musta
Vaasa, Monitoimiviheriö 7 B N
17
AUG
15:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - VPS J/valkoinen
Vaasa, Monitoimiviheriö 7 A N
17
AUG
14:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - Sepsi-78/Sininen
Vaasa, Monitoimiviheriö 7 B N
17
AUG
13:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - VPS J/Musta
Vaasa, Monitoimiviheriö 7 A N
3
AUG
11:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK röd - FC Ylivieska/Keltainen
Ylivieska, Safari TN A1
3
AUG
11:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK vit - FC Ylivieska/Musta
Ylivieska, Safari TN A2
3
AUG
11:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK vit - FC Ylivieska/Keltainen
Ylivieska, Safari TN A2
3
AUG
11:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK röd - FC Ylivieska/Musta
Ylivieska, Safari TN A1
30
JUL
19:30
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - I-JBK
Kokkola, Nynäs Park 9 N
30
JUL
18:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - I-JBK
Kokkola, Nynäs Park 10 N
30
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - KPV/Vihreä
Kokkola, Nynäs Park 9 N
30
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - Sepsi-78/Sininen
Kokkola, Nynäs Park 10 N
20
JUL
14:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - FC Ylivieska/keltainen
Prisma Rauta 10
20
JUL
14:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - FF Jaro/vit
Prisma Rauta 9
20
JUL
14:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - TU/P9
Prisma Rauta 8
20
JUL
13:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - TUS
Prisma Rauta 10
20
JUL
12:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - PK-37 sinivalkoinen
Prisma Rauta 8
20
JUL
12:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - Norrvalla FF/gul
Prisma Rauta 9
20
JUL
11:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - FC Ylivieska/keltainen
Prisma Rauta 10
20
JUL
10:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - FF Jaro/blå
Prisma Rauta 9
20
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - FC Ylivieska/musta
Prisma Rauta 10
20
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - PeFF
Prisma Rauta 8
19
JUL
15:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - KPV/valkoinen
Prisma Rauta 9
19
JUL
15:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - KPV/Vihreä
Prisma Rauta 8
19
JUL
14:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - PK-37 valkoinen
Prisma Rauta 9
19
JUL
13:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - KPV/Vihreä
Prisma Rauta 8
19
JUL
13:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - PK-37 sininen
Prisma Rauta 10
19
JUL
12:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - FF Jaro/gul
Prisma Rauta 10
19
JUL
12:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - FC Ylivieska/musta
Prisma Rauta 8
19
JUL
10:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - Norrvalla FF/blå
Prisma Rauta 9
19
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - PK-37 sinivalkoinen
Prisma Rauta 10
19
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - Tarmo
Prisma Rauta 8
18
JUL
16:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - Jalas
Prisma Rauta 10
18
JUL
14:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Röd - LoVe
Prisma Rauta 9
18
JUL
13:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - PaiHa
Prisma Rauta 10
18
JUL
13:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - Norrvalla FF/gul
Prisma Rauta 8
18
JUL
11:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - Norrvalla FF/vit
Prisma Rauta 10
18
JUL
11:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - PK-37 sininen
Prisma Rauta 8
18
JUL
11:20
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Vit - PaiHa
Prisma Rauta 9
18
JUL
10:40
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Randig - PeFF
Prisma Rauta 9
18
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Svart - Norrvalla FF/vit
Prisma Rauta 8
18
JUL
10:00
Turnaukset 23/24 , GBK P-15
GBK Blå - Ura/PT9
Prisma Rauta 10
15
JUL
18:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK röd - Ura
Kokkola, Nynäs Park 10 N
15
JUL
18:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - SJK-j/kulta
Kokkola, Santahaka TN A2
15
JUL
18:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK vit - TU
Kokkola, Nynäs Park 9 N
15
JUL
18:45
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - SJK-j/musta
Kokkola, Santahaka TN A1
15
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK röd - TU
Kokkola, Nynäs Park 10 N
15
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 2 , GBK P-15
GBK vit - Ura
Kokkola, Nynäs Park 9 N
15
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK randig - KPV/Vihreä
Kokkola, Santahaka TN A1
15
JUL
18:00
Aluesarja / Regionserie 2024, taso 1 , GBK P-15
GBK blå - SJK-j/kulta
Kokkola, Santahaka TN A2
Matchlista

          GBK r.f.               
          Hyvlerigatan 4
          67100 Karleby
          gbk@gbk.fi
          06-8313325